Extol - Premium 8806302 szablyafűrészlap falazóanyagokhoz HM/TCT 455x50x1, 5 mm (2 Tpi) (8806302)
0 / 5
0 / 5
Szablyafűrészlap falazóanyagokhoz 455x50x1,5 mm (orrfűrészlap) Pórusbeton, üreges tégla, cemetkötésű építőlapok vágására Durva vágásokhoz Fogazás: 2 Tpi Anyag: keményfém lapkás (tungsten-karbid) A csomag 1 darab fűrészlapot tartalmaz Szablyafűrészlap falazóanyagokhoz 455x50x1,5 mm (orrfűrészlap) Pórusbeton, üreges tégla, cemetkötésű építőlapok vágására Durva vágásokhoz Max vágható anyagvastagság: 365 mm Fogazás: 2 Tpi Anyag: keményfém lapkás (tungsten-karbid) A csomag 1 darab fűrészlapot tartalmaz
| Termék ID: | #1901070 |
| Cikkszám: | 8806302 |
| anyagminőség: | keményfém |
| fogazás (tpi): | 2 |
| fogazás típus: | keményfém |
| hossz (mm): | 455 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | ytong (pórusbeton), üreges tégla, szálerősített cement |
| készlet darabszám: | 1 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 365 mm |
| pengehossz (mm): | 390 mm |
| szélesség (mm): | 50 mm |
| típus: | 8806302 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |