MP.S - MPS 4019-2 orrfűrészlap (gumi, hőszigetelő anyag), 150/130x19x1.2 mm, hullámos vágóél, 2 darab (4019-2)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap (CrV. ) Gumi, hőszigetelő anyagok vágására Hullámos vágóél Parafa Szőnyeg Bőr Gumi Szigetelő anyagok, polisztirol
| Termék ID: | #1901082 |
| Cikkszám: | 4019-2 |
| anyagminőség: | CrV acél (króm-vanádium) |
| fogazás típus: | hullámos |
| hossz (mm): | 150 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | parafa, szőnyeg, bőr, gumi, polisztirol és szigetelőanyag |
| készlet darabszám: | 2 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 100 mm |
| munkahossz (mm): | 130 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 4019-2 |
| vastagság (mm): | 1.2 mm |