MP.S - MPS MPS 4027 orrfűrészlap CrV (hőszigetelő anyagok, gumi), 225/205x22x1.5 mm, hullámos vágóél - 2 darab (4027)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap hullámos vágóéllel CrV (króm-vanádium) Hőszigetelő anyagokhoz: szálas anyagok, polisztirol Parafa, karton, szőnyeg, gumi vágására A csomag 2 darab fűrészlapot tartalmaz Orrfűrészlap hullámos vágóéllel CrV (króm-vanádium) Hőszigetelő anyagokhoz: szálas anyagok, polisztirol Parafa, karton, szőnyeg, gumi vágására Max vágási vastagság: 175 mm
| Termék ID: | #1901068 |
| Cikkszám: | 4027 |
| anyagminőség: | CrV acél (króm-vanádium) |
| fogazás típus: | hullámos |
| hossz (mm): | 225 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | polisztirol és szigetelőanyag, karton, gumi, parafa, szőnyeg, szálas szigetelőanyag, polisztirol |
| készlet darabszám: | 2 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 175 mm |
| pengehossz (mm): | 205 mm |
| szélesség (mm): | 22 mm |
| típus: | 4027 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |