MP.S - MPS MPS 4039 orrfűrészlap CrV (hőszigetelő anyagok, gumi), 400/380x45x1.5 mm, hullámos vágóél (4039)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap hullámos vágóéllel CrV (króm-vanádium) Hőszigetelő anyagokhoz: szálas anyagok, polisztirol Parafa, karton, szőnyeg, gumi vágására Orrfűrészlap hullámos vágóéllel CrV (króm-vanádium) Hőszigetelő anyagokhoz: szálas anyagok, polisztirol Parafa, karton, szőnyeg, gumi vágására Max vágási vastagság: 350 mm
| Termék ID: | #1901071 |
| Cikkszám: | 4039 |
| anyagminőség: | CrV acél (króm-vanádium) |
| fogazás típus: | hullámos |
| hossz (mm): | 400 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | polisztirol és szigetelőanyag, karton, gumi, parafa, szőnyeg, szálas szigetelőanyag, polisztirol |
| készlet darabszám: | 1 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 350 mm |
| pengehossz (mm): | 380 mm |
| szélesség (mm): | 45 mm |
| típus: | 4039 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |