MP.S - MPS MPS 4046 orrfűrészlap fához CrV 240/210x19x1.2 mm (6-10 Tpi) - 5 darab (4046)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap fához CrV 240/210x19x1.2 mm Precíziósan köszörült fogazás hátszög-köszörült vágóéllel 6-10 Tpi A csomag 5 darab fűrészlapot tartalmaz Orrfűrészlap fához CrV (króm-vanádium) acélból Tiszta vágást biztosít Méretek: 240/210x19x1.2 mm Precíziósan köszörült fogazás hátszög-köszörült vágóéllel 6-10 Tpi Vágható anyagvastagság: 6-100 mm A csomag 5 darab fűrészlapot tartalmaz Alkamas: faanyagok, konyhai munkalap, rétegelt lemez, faforgácslap, PVC csövek vágására
| Termék ID: | #1901072 |
| Cikkszám: | 4046 |
| anyagminőség: | CrV acél (króm-vanádium) |
| fogazás (tpi): | 6, 10 |
| fogazás típus: | edzett, háromélű |
| hossz (mm): | 240 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fa, farforgácslap, rétegelt lemez, PVC |
| készlet darabszám: | 5 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 100 mm |
| pengehossz (mm): | 210 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| típus: | 4046 |
| vastagság (mm): | 1.2 mm |