MP.S - MPS MPS 4084 keményfém szemcsés orrfűrészlap (öntöttvas-kerámia), 230/210x19x0.9 mm (2 darab) (4084)
0 / 5
0 / 5
Keményfém szemcsés orrfűrészlap, 2db (öntöttvas-kerámia) 230/210x19x0.9 mm Keményfém szemcsés orrfűrészlap, 2db Öntöttvas, kerámia vágására Lapméret: 230/210x19x0.9 mm
| Termék ID: | #1901065 |
| Cikkszám: | 4084 |
| anyagminőség: | acél, keményfém |
| hossz (mm): | 230 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | öntöttvas, kerámia |
| készlet darabszám: | 2 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 175 mm |
| munkahossz (mm): | 210 mm |
| szélesség (mm): | 19 mm |
| szemcseméret (finomság): | 50 |
| típus: | 4084 |
| vastagság (mm): | 0.9 mm |