Pilana - 5295.32 orrfűrészlap gázbetonra/téglára, keményfém lapkás, 320/240x49x1.5/2.5 mm (529532)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap gázbetonra/téglára (kardfűrészlap) Keményfém lapkás fogazás - 2 Tpi 320/240x49x1.5/2.5 mm Max vágási vastagság: 210 mm Orrfűrészlap gázbetonra/téglára Keményfém lapkás fogazás - 2 Tpi Méret: 320/240x49 mm Lapvastagság: 1,5 mm Fogszélesség: 2,5 mm Max vágási vastagság: 210 mm
| Termék ID: | #1901080 |
| Cikkszám: | 529532 |
| anyagminőség: | acél, keményfém |
| fogazás (tpi): | 2 |
| fogazás típus: | keményfém |
| hossz (mm): | 320 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | gázbeton, tégla |
| készlet darabszám: | 1 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 210 mm |
| pengehossz (mm): | 240 mm |
| szélesség (mm): | 49 mm |
| típus: | 5295.32 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |