Pilana - 5295.44 orrfűrészlap gázbetonra/téglára, keményfém lapkás, 440/370x49x1.5/2.5 mm (529544)
0 / 5
0 / 5
Orrfűrészlap gázbetonra/téglára (kardfűrészlap) Keményfém lapkás fogazás - 2 Tpi 440/370x49x1.5/2.5 mm Max vágási vastagság: 340 mm Orrfűrészlap gázbetonra/téglára Keményfém lapkás fogazás - 2 Tpi Méret: 440/370x49 mm Lapvastagság: 1,5 mm Fogszélesség: 2,5 mm Max vágási vastagság: 340 mm
| Termék ID: | #1901077 |
| Cikkszám: | 529544 |
| anyagminőség: | acél, keményfém |
| fogazás (tpi): | 2 |
| fogazás típus: | keményfém |
| hossz (mm): | 440 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | gázbeton, tégla |
| készlet darabszám: | 1 db / készlet |
| max vágási vastagság (mm): | 340 mm |
| pengehossz (mm): | 370 mm |
| szélesség (mm): | 49 mm |
| típus: | 5295.44 |
| vastagság (mm): | 1.5 mm |