CATA - BK-125 ECO Bekötőszett (bekotoszett) - onlinemarkaboltok
0 / 5
0 / 5
Ezt a terméket önállóan nem forgalmazzuk, kizárólag páraelszívó vásárlás mellé tudjuk biztosítani kiegészítőként. 3 méteres, 127 mm átmérőjű egyrétegű flexibilis ALU cső, 2db rögzítő bilincs, 2db légtechnikai rögzítő szalag, 1db légelzáró szelep, 1db zsalusrács, 1db hengeres szűkítő (125 mm>100 mm) 125 mm átmérőjű kivezetésű páraelszívóhoz Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3573495 |
| Cikkszám: | bekotoszett |
| Gyártó/Importőr: | CATA ELECTRODOMESTICOS, S.L. / Anabel Segura 11, 28108 Alcobendas, Alcobendas, Madrid, Spanyolország |
| Magasság: | 51 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 18 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 1 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szélesség: | 41.5 cm |
| Típus: | Bekötőszett |