CATA - BK-150 Bekötőszett (BK-150)
0 / 5
0 / 5
Ezt a terméket önállóan nem forgalmazzuk, kizárólag páraelszívó vásárlás mellé tudjuk biztosítani kiegészítőként. A bekötőszett páraelszívó, szellőztető ventilátor, vagy egyéb légtechnikai eszköz kivezetésére alkalmas. A leggyakoribb kör (150 mm) keresztmetszetű csatlakozáshoz közvetlenül hozzá lehet illeszteni. Legtöbbször nincs szükség speciális átalakító elemet. A szettben található flexibilis légtechnikai csövet nagyon egyszerűen és gyorsan be lehet szerelni, szükség szerint ívek/kanyarulatok alakíthatóak ki. Minden Cata és Nodor 150 mm kivezetésű páraelszívó készülékhez megfelel. 3 méter 150 mm átmérőjű többrétegű aluflex légtechnikai cső, zsalus rács, rögzítő bilincs, hengeres szűkítő, 150 mm átmérőjű kivezetésű páraelszívóhoz Zahoránszky Zita Az online Márkabolt Háziasszonya Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3573052 |
| Cikkszám: | BK-150 |
| Energiaosztály: | F |
| Extrák: | Érintő Vezérlés |
| Gyártó/Importőr: | CATA ELECTRODOMESTICOS, S.L. / Anabel Segura 11, 28108 Alcobendas, Alcobendas, Madrid, Spanyolország |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 2 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Felső és hátsó kivezetés is |
| Magasság: | 51 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 18 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 1 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 41.5 cm |
| Szín: | Inox |
| Típus: | Bekötőszett |