CATA - BK-150 ECO Bekötőszett (BK150ECO) - onlinemarkaboltok
0 / 5
0 / 5
Ezt a terméket önállóan nem forgalmazzuk, kizárólag páraelszívó mellé rendelhető! Tartalma: 3 méteres 150 mm átmérőjű egyrétegű flexibilis cső (fehér), 2db rögzítő bilincs, 2db légtechnikai rögzítő szalag, 1db zsalusrács, 1 db hengeres szűkítő (150 mm>125 mm ), 150 mm átmérőjű kivezetésű páraelszívóhoz Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3573866 |
| Cikkszám: | BK150ECO |
| Gyártó/Importőr: | CATA ELECTRODOMESTICOS, S.L. / Anabel Segura 11, 28108 Alcobendas, Alcobendas, Madrid, Spanyolország |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 1 év |
| Magasság: | 51 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 18 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szélesség: | 41.5 cm |
| Típus: | Bekötőszett |