CATA - CORONA X 90 Aláépíthető páraelszívó LED világítás 1 db motor, 1200 m3/h, 50-65 dB, 90 cm széles, A (2189306) - bpraktar
0 / 5
0 / 5
Cetelem áruhitel Részletek>>
Fizess online , előre utalással vagy helyszínen bankkártyával vagy készpénzzel . Részletek>>
Országos házhozszállításRészletek>>
Régi készüléked ingyen elszállítjuk Részletek>>
Vásárolj akár 5 ÉV GARANCIÁVAL!* Részletek>>
ÚJ, GYÁRI csomagolt termékek!
| Termék ID: | #3574106 |
| Cikkszám: | 2189306 |
| Alternatív kategórianév: | szagelszívó |
| Beszállító: | Multikomplex Budapest Kft. |
| Csendes működés: | Nem |
| Csőcsatlakozás (mm): | 150 mm javasolt / 125 mm minimum |
| Csomagolás magasság: | 45 |
| Csomagolás mélység: | 41 |
| Csomagolás szélesség: | 100 |
| Emag.hu product id: | 416273657 |
| Energiaosztály: | A |
| gls csomagolás magasság: | 45 |
| gls csomagolás mélység: | 41 |
| gls csomagolás szélesség: | 100 |
| Gyártó/Importőr: | CATA ELECTRODOMESTICOS, S.L. / Anabel Segura 11, 28108 Alcobendas, Alcobendas, Madrid, Spanyolország |
| Használati útmutató: | https://multikomplex.hu/UserFiles/termekpdf/CATA/17286_Cata_60811855_30_06_2016_CATA_PLANET_JUNO_has |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 24.3 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 31 cm |
| Méretkategória (Szélesség): | 90- 99 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 1200 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | Ingyenes |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Inox |
| Szöveges link címke 1: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/ajandekkiterjesztettgaranciapluszigenybevetelifeltetelek |
| Szöveges link címke 2: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/hivatalos_csereprogram |
| Szöveges link címke 3: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szepseggarancia |
| Szöveges link címke 4: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/aszf |
| Szöveges link címke 5: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szallitas |
| Termék piktogram 2.: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/garancia**--**Válasszon +5 év biztonságot a HIVATALOS GARANCIA PLUS |
| Típus: | Aláépíthető páraelszívó |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 50-65 dB |