CATA - FA-125/3 Bekötőszett (FA125/3) - onlinemarkaboltok
0 / 5
0 / 5
Ezt a terméket önállóan nem forgalmazzuk, kizárólag páraelszívó vásárlás mellé tudjuk biztosítani kiegészítőként. tartalma:3 méteres 125mm átmérőjű flexibilis ALU cső, 2db rögzítő bilincs, 2db légtechnikai rögzítő szalag Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3574394 |
| Cikkszám: | FA125/3 |
| Gyártó/Importőr: | CATA ELECTRODOMESTICOS, S.L. / Anabel Segura 11, 28108 Alcobendas, Alcobendas, Madrid, Spanyolország |
| Magasság: | 51 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 18 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szélesség: | 41.5 cm |
| Típus: | Bekötőszett |