CATA - Konyhai páraelszívó ST-6000 X inox (MK02060309)
0 / 5
0 / 5
CATA - Páraelszívó ST-6000 X inox ORMA, KIVITEL Fektetett T SZÉLESSÉG 60 cm SZÍN Inox VEZÉRLÉS Nyomógomb FOKOZATOK SZÁMA 3 MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 360/295 m3/h ZAJSZINT 57-64 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 118 Pa VILÁGÍTÁS 1x2w LED szalag CSŐCSATLAKOZÁS Javasolt 150 / min. 125 mm ENERGIAOSZTÁLY C GARANCIA 3 év SÚLY 15 kg
| Termék ID: | #3573698 |
| EAN kód: | 8422248108683 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 360/295 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 118 Pa |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Nyomógomb |
| Világítás: | 1x2w LED szalag |
| Zajszint: | 57-64 dB(A) |