CATA - Konyhai Páraelszívó TFB-5150 X (MK02097306)
0 / 5
0 / 5
Többféle telepítési lehetőség az elszívón elhelyezett rögzítési pontokkal és állítható mélységű előlappal (280-330 mm). 1. Rögzítés felső polchoz. 2. Rögzítés a szekrény oldalához. 3. Rögzítés a szekrény hátsó faláho
| Termék ID: | #3573126 |
| EAN kód: | 8422248102018 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | teleszkópos |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 600 |
| Mélység: | 46 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Billenőkapcsoló |
| Világítás: | 1x2w LED szalag |
| Zajszint: | 48-61 |