CATA - Páraelszívó ANGOLO BOX 1000 X/C (MK02195309)
0 / 5
0 / 5
Részletes leírás Az elektronikus vezérlőpanellel és automatikus kikapcsolási időzítővel rendelkező Cata Angolo BOX 1000 X/C sarok elszívó kiváló választás a modern konyhák számára. 3 különböző elszívási szintje van, beleértve a 2+1 TURBO mód lehetőségét is, amely lehetővé teszi a hatékony és gyors pára- és szagelszívást. Maximális légszállítási teljesítménye 1200/800 m3/h. Extra csendes BT3 motorral van felszerelve. Rozsdamentes acélból készült kivitele stílusos és tartós megjelenést biztosít a terméknek
| Termék ID: | #3574152 |
| EAN kód: | 8422248077774 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Csőcsonk: | Igen |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sarok |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 1200 |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 411 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 100 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x3,5w eco LED |
| Zajszint: | 50-65 |