CATA - Páraelszívó GAMMA GLASS 700 GX/E inox LED (MK02006205)
0 / 5
0 / 5
Ez a Cata GAMMA GLASS 700 GX/E inox LED (hiányzott a típus) szag- és páraelszívó ideális megoldást nyújt a kellemetlen szagok és pára elleni harcban. Az elektronikus vezérlés lehetővé teszi az egyszerű működtetést, a beépített LED világítás segít a megfelelő fény biztosításában, valamint stílusos kiegészítésként is szolgál. Légszállítása 700 m3/h, így hatékonyan eltávolítja a főzés melléktermékeit: zsíros, párás, ételszagú, szennyezett levegőt. Alkatrészei, szűrői egyszerűen tisztíthatók és cserélhetők. Tehát a Cata Gamma Glass páraelszívó egy nagyon praktikus és hatékony konyhai berendezés. ORMA, KIVITEL Hajlított üveg SZÉLESSÉG 70 cm SZÍN Üveg VEZÉRLÉS Elektronikus FOKOZATOK SZÁMA 2+1 (turbó) MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 1200/850 m3/h ZAJSZINT 50-67 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 411 Pa UTÓSZELLŐZTETÉS Igen VILÁGÍTÁS 2x3,5w eco LED CSŐCSATLAKOZÁS 150 mm KÜLSŐ MOTORRAL IS Igen ENERGIAOSZTÁLY A GARANCIA 3 év SÚLY 20 kg
| Termék ID: | #3574428 |
| EAN kód: | 8422248061780 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Hajlított üveg |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 1200/850 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 411 Pa |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 70 cm |
| Szín: | Üveg |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x3,5w eco LED |
| Zajszint: | 50-67 dB(A) |