CATA - Páraelszívó GRECO PRO SILENCE 90 WH motor nélkül (MK02184006)
0 / 5
0 / 5
Élvezd a nyugalmat és a csendet főzés közben. A Cata új Pro Silence A osztályú, alacsony fogyasztású külső motorral. A 200 mm-es csőelvezetésnek köszönhetően akár 865 m3/h (Reg. (UE) no65/2014) szabvány szerint) elszívó teljesítmény. Könnyen felszerelhető lapos és ferde tetőkre is, az IPX4-es védelemnek köszönhetően az időjárás viszontagságainak is ellenáll. Minden PRO SILENCE elszívó motor nélkül kerül forgalomba. Minden PRO SILENCE elszívóhoz külön kell megrendelni a PRO SILENCE külső motort, aminek a csomagolása tartalmazza a következőket: 6 méter csatlakozókábel, 0,5 méter 160 mm külső átmérőjű pvc tetőcső, kapcsok a csővezeték rögzítéséhez és 6 méter 200 mm átmérőjű zajszigetelt cső, hogy az elszívó még csendesebb legyen.
| Termék ID: | #3573924 |
| Cső átmérő: | 200 mm |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Döntött |
| Garancia: | 3 év |
| Mélység: | 50 cm |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Fehér üveg |
| Vezérlés: | ÉrintőVezérlés |
| Világítás: | 2x3,5w eco LED |
| Zajszint: | 44-65 |