CATA - Páraelszívó OMEGA 7500 X inox (MK02003307)
0 / 5
0 / 5
ORMA, KIVITEL Sátras SZÉLESSÉG 75 cm SZÍN Inox VEZÉRLÉS Nyomógomb FOKOZATOK SZÁMA 3 MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 1115/592 m3/h ZAJSZINT 58-68 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 120 Pa VILÁGÍTÁS LED szalag CSŐCSATLAKOZÁS Javasolt 150 / min. 125 mm KÜLSŐ MOTORRAL IS Igen ENERGIAOSZTÁLY A GARANCIA 3 év SÚLY 12 kg
| Termék ID: | #3574284 |
| EAN kód: | 8422248101615 |
| Cső átmérő: | 125 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sátras |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 1115/592 m3/h |
| Mélység: | 48 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 75 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Nyomógomb |
| Világítás: | LED szalag |
| Zajszint: | 58-68 dB(A) |