CATA - Páraelszívó OMEGA 900 fekete BK/L LED + 2 db Conlight LED fényforrás (MK02004403sz)
0 / 5
0 / 5
Páraelszívó OMEGA 900 fekete BK/L LED + 2 db Conlight LED fényforrás
| Termék ID: | #3573365 |
| EAN kód: | 5999531612385 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sátras |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 1115/645 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 314 Pa |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlés: | Nyomógomb |
| Világítás: | 2x3,5w eco LED |
| Zajszint: | 58-72 dB(A) |