CATA - Páraelszívó OMEGA 900 X/M inox (MK02004310)
0 / 5
0 / 5
Páraelszívó OMEGA 900 X/M inox
| Termék ID: | #3573103 |
| EAN kód: | 8422248190596 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sátras |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 1115/645 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 314 Pa |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Nyomógomb |
| Világítás: | 1x3w LED szalag |
| Zajszint: | 58-72 dB(A) |