CATA - Páraelszívó P-3060 fehér WH/L LED (MK02028008)
0 / 5
0 / 5
Hagyományos Cata P-3060 WH/L LED páraelszívó fehér színben, a mindennapi használathoz, intenzív sütéshez és főzéshez. Könnyen tisztítható, zajszintje pedig alacsony. Vezérlése nyomógombos, használata rendkívül egyszerű. Kiváló minőségű anyagok felhasználásával készült, amely biztosítja a hosszú élettartamot. A falra szerelhető kivitel egyik hatalmas előnye, hogy helytakarékos megoldást biztosít. Amennyiben megnézné a terméket személyesen, akkor látogasson el bemutatótermünkbe, ahol szakértőink szívesen adnak szakmai tanácsot és válaszolnak minden felmerülő kérdésére. Emellett tapasztalt szakembereink a telepítést is vállalják. ORMA, KIVITEL Standard SZÉLESSÉG 60 cm SZÍN Fehér VEZÉRLÉS Nyomógomb FOKOZATOK SZÁMA 3 MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 247/193 m3/h ZAJSZINT 56-68 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 196 Pa VILÁGÍTÁS 1x5,5w LED CSŐCSATLAKOZÁS 125 mm ENERGIAOSZTÁLY C GARANCIA 3 év SÚLY 6 kg
| Termék ID: | #3573269 |
| Cső átmérő: | 125 mm |
| Enerigaosztály: | C |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Standard |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 247/193 m3/h |
| Mélység: | 45 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Nyomógomb |
| Világítás: | 1x5,5w LED |
| Zajszint: | 56-68 dB(A) |