CATA - Páraelszívó SYGMA 12010 X + CATA NEW YORK edényszett (MK02132305sz)
0 / 5
0 / 5
Páraelszívó SYGMA 12010 X + CATA NEW YORK edényszett ORMA, KIVITEL Fektetett T SZÉLESSÉG 120 cm SZÍN Inox VEZÉRLÉS Elektronikus FOKOZATOK SZÁMA 3+1 (turbó) MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 1350/802 m3/h ZAJSZINT 50-67 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 427 Pa UTÓSZELLŐZTETÉS Igen VILÁGÍTÁS 1x3w LED szalag CSŐCSATLAKOZÁS Javasolt 150 / min. 125 mm ENERGIAOSZTÁLY A GARANCIA 3 év
| Termék ID: | #3573773 |
| EAN kód: | 5999531614457 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 1350/802 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 427 Pa |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 1x3w LED szalag |
| Zajszint: | 50-67 dB(A) |