CATA - Páraelszívó SYGMA X 1200 inox LED (MK02132304)
0 / 5
0 / 5
Bemutatjuk Önnek a Cata Sygma X 1200 páraelszívót, ami kiemelkedő teljesítményt nyújt a konyhai levegő tisztításában. Ez a páraelszívó tökéletes választás a hatékony és megbízható szellőztetéshez! 120 cm-es szélességgel rendelkezik, elegáns inox színű kivitele modern megjelenést kölcsönöz a konyhának. Az elektronikus vezérlés lehetővé teszi a pontos és könnyű beállítást, így minden szükséges funkciót egyszerűen irányíthat. Egyetlen motorral működik, amely kiválóan szellőzteti a helyiséget, de a halkabb üzemeltetés és a nagyobb teljesítmény eléréséhez, akár külső motorral is használható. Zajszintje 50-67 dB(A) tartományban helyezkedik el, tehát csendes működést biztosít. Az utószellőztetés funkció lehetővé teszi, hogy a páraelszívó még a kikapcsolás után is folytassa a légcserét. A világítást 2x3,5 wattos energiatakarékos (eco) LED lámpák biztosítják, amelyek kellemes és hangulatos fényt nyújtanak a konyhai tevékenységekhez.
| Termék ID: | #3574101 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Extra csendes: | Igen |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 1200/850 m3/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 411 Pa |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x3,5w eco LED |
| Zajszint: | 50-67 dB(A) |