CATA - Páraelszívó TFH-7600 X inox + AJÁNDÉK MW-5120 DG blue mikrohullámú sütő (MK02010305)
0 / 5
0 / 5
BRUSHLESS motor A szénkefe nélküli egyenáramú motor, más néven elektronikusan kommutált motor, egy inverteren keresztül egyenáramról táplálkozik, amely váltakozó áramot termel az egyes fázisok meghajtásához a motort a zárt hurkú vezérlőjén keresztül. Ez áramimpulzusokat biztosít a motor tekercseinek, amelyek szabályozzák a sebességet és a nyomatékot. Lényegében a szénkefe nélküli motorok jellemzően állandó mágneses teret tartalmaznak, amely egy elektronikusan vezérelt rögzített armatúra körül forog, és helyettesíti a fizikai szénkeféket és a kommutátor alkatrészeit. A szénkefék okozta súrlódás és kívülről bejutó por nélkül a brushless motorok minimális időszakos karbantartást igényelnek, ami lehetővé teszi, hogy zárt házban tartsák őket, csökkentve a külső por és részecskék bejutását a motortérbe, amelyek veszélyeztethetik a mozgó alkatrészeket. A szénkefe nélküli motorok szénkefés társaikhoz képest nagyobb teljesítményt és alacsonyabb energiafogyasztást mutatnak. A BRUSHLESS motor előnyei: A motor csendesebb, mivel kevesebb a mozgó alkatrészek érintkezése, súrlódása Nagyobb teljesítmény és hatékonyság (nagyobb nyomaték/watt arány) Pontosabb elektronikus vezérelhetőség Hosszabb élettartam/megbízhatóság (nincs kopás, mivel nincsenek szénkefék) Kisebb a motor felmelegedése (nincs súrlódás mivel nincsenek szénkefék)
| Termék ID: | #3573853 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | teleszkópos |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 1000 |
| Mélység: | 38 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Inox |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x3,5w ecoLED |
| Zajszint: | 40-67 |