Davoline - CMNQ60 Fali páraelszívó Halogén világítás 1 db motor, 500 m3/h, 49-64 dB, 60 cm széles, E (5202455007787) - onlinemarkaboltok
0 / 5
0 / 5
Ez az INOX színű sátras páraelszívó 60 cm széles, maximális elszívási teljesítménye 650 m3/óra. Szabad kivezetésnél 500 m3/óra, szabvány szerint pedig 393 m3/óra az elszívási kapacitása. A zajszint fokozattól függően 46 dB és 46 dB között alakul. A világítást 2x28W halogén izzó biztosítja. Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3573463 |
| Cikkszám: | 5202455007787 |
| Csendes működés: | Igen |
| Energiaosztály: | E |
| Fő promóció:: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/bekotoszett-ajandekba |
| Gyártó/Importőr: | Klimatechniki S.A. / 55134 Kalamaria, Thessaloniki, Marinou Antipa str. 35. Görögország / info@davol |
| Használati útmutató: | https://multikomplex.hu/UserFiles/termekpdf/DAVOLINE/15546_Davoline_davoline_CMNQ_2014_uj.pdf |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 6 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/Kiterjesztett-garancia-Cata-Nodor-Falmec-Elleci-es-Ekotech-markaink |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 28 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 50 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 500 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Inox |
| Termék piktogram 18.: | ajandek-bekotoszett.png**--**https://www.onlinemarkaboltok.hu/bekotoszett-ajandekba**--**Remélem egy |
| Típus: | Fali páraelszívó |
| Világítás: | Halogén |
| Zajszint: | 49-64 dB |