Davoline - Konyhai páraelszívó Spot Q ECO 060 GR-IX (MK801003859sz)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3573572 |
| EAN kód: | 5999531612286 |
| Cső átmérő: | 125 mm |
| Enerigaosztály: | D |
| Feszültség: | 230 V |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 400 |
| Mélység: | 43 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | inox |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 51-59 |