Electrolux - LFP616X Aláépíthető páraelszívó LED világítás 1 db motor, 410 m3/h, 48-69 dB, 59.8 cm széles, A (LFP326FB)
0 / 5
0 / 5
Cetelem áruhitel Részletek>>
Fizess online , előre utalással vagy helyszínen bankkártyával vagy készpénzzel . Részletek>>
Országos házhozszállításRészletek>>
Régi készüléked ingyen elszállítjuk Részletek>>
Vásárolj akár 5 ÉV GARANCIÁVAL!* Részletek>>
ÚJ, GYÁRI csomagolt termékek!
| Termék ID: | #3573121 |
| Cikkszám: | 942022683 |
| EAN kód: | 7332543810222 |
| Alternatív kategórianév: | szagelszívó |
| Beszállító: | Electrolux Lehel Kft. |
| Csendes működés: | Igen |
| Csomagolás magasság: | 37 |
| Csomagolás mélység: | 23 |
| Csomagolás szélesség: | 65 |
| Energiaosztály: | A |
| gls csomagolás magasság: | 37 |
| gls csomagolás mélység: | 23 |
| gls csomagolás szélesség: | 65 |
| Gyártó/Importőr: | Electrolux Lehel Kft./ 1133 Budapest Váci út 80./ ugyfelszolgalat@electrolux.com |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 2 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 17.9 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 28.4 cm |
| Méretkategória (Szélesség): | 50- 59 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 410 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | Ingyenes |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Szélesség: | 59.8 cm |
| Szín: | Ezüst - Fekete |
| Szöveges link címke 1: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/ajandekkiterjesztettgaranciapluszigenybevetelifeltetelek |
| Szöveges link címke 2: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/hivatalos_csereprogram |
| Szöveges link címke 3: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szepseggarancia |
| Szöveges link címke 4: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/aszf |
| Szöveges link címke 5: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szallitas |
| Szöveges link címke 7: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/Electrolux-beepitheto-konyhai-keszulekek-raadas-Air-Fryerrel |
| Termék piktogram 2.: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/garancia**--**Válasszon +5 év biztonságot a HIVATALOS GARANCIA PLUS |
| Típus: | Aláépíthető páraelszívó |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 48-69 dB |