Elica - ACUTA BL/F/100 Fekete Sarok páraelszívó (PRF0127462A)
0 / 5
0 / 5
Elica Acuta kürtős sarok páraelszívó 100 cm széles LED-világítás Érintőszenzoros vezérlés 3 + 1 intenzív fokozat Zajszint: 46 - 60 (turbó: 65) dB(A) Légszállítás (IEC): 272-515 (turbó: 625) m3/h Energiaosztály: A Az Elica csoport a világ egyik vezető páraelszívó gyártója. A legmodernebb technológiák, a szemet gyönyörködtető design és a kiemelkedő energiahatékonyság mind a konyha levegőjének kiváló minőségét szolgálják. A páraelszívó LED technológián alapuló világító rendszerrel felszerelt, kiváló minőségű főzőfelület megvilágítást garantál, mely a lehető legkönnyebbé teszi a főzés folyamatát. Ezenfelül tízszer tovább használhatók, mint a hagyományos égők és 90 %-os energiamegtakarítást is jelentenek. Alaptartozék:1 db alumínium zsírszűrő - mosogatógépben is mosható Nyomás: 414 Pa Motor teljesítménye: 210 W Világítás: LED 4 x 2,5 W (3500 K) Csőcsatlakozás: Ø 150 mm Az üzembe helyezéshez szükséges: Szélesség: 918 mm Mélység: 350 mm Minimum távolság elektromos főzőlaptól: 50 cm Minimum távolság a gázüzemű főzőlaptól: 65 cm Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3574042 |
| Cikkszám: | PRF0127462A |
| Csendes működés: | Igen |
| Energiaosztály: | A |
| Fizz termék cikkszám: | 14540 |
| Gyártó/Importőr: | BLANCO GmbH+CO. KG. / "Németország 750038 Oberderdingen Flehinger Strasse 59"/ info@blanco.de |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 53 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 66 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| productId: | 109a7b7d-d197-4ade-aedc-14fa2c042a26 |
| productVariantBusinessId: | 0e293497-8c27-48d1-9a77-25e5fd42e75e |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 272 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 100 cm |
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Sarok páraelszívó |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 46-60 dB |