Elica - GETUP NAKED/A/90 előlap nélküli Pultba építhető páraelszívó (PRF0162869)
0 / 5
0 / 5
Elica GETUP NAKED/A/90 előlap nélküli Pultba építhető páraelszívó Szabvány szerinti légszállítás: 250-485 (730) m3 /h Világítás: 1 x 7 W LED csík (3500 K) Zajszint: 45-62 (69) dB Vezérlés: 3+2 fokozatú infravörös érintőszenzoros vezérlés Csőcsonk mérete: 150 mm Energiaosztály: A Speciális jellemzők: Connectivity rendszerrel (Wifi), motoros emelőszerkezet (30 cm) Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3574201 |
| Cikkszám: | PRF0162869 |
| Csendes működés: | Igen |
| Energiaosztály: | A |
| Gyártó/Importőr: | BLANCO GmbH+CO. KG. / "Németország 750038 Oberderdingen Flehinger Strasse 59"/ info@blanco.de |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Csak belső keringetéssel |
| Magasság: | 73.7 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 17,6 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Igen |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 730 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 90 cm |
| Típus: | Pultba építhető páraelszívó |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 45-62 dB |