Falmec - Páraelszívó LUMEN 60 (MKCLUN60-E0P1-NEUI491F)
0 / 5
0 / 5
DIALOGUE SYSTEM: A Páraelszívó és az indukciós főzőlap párbeszéde. A Falmec új Dialogue System rendszerével az elszívó különféle funkciói közvetlenül a Falmec indukciós főzőlapról vezérelhetők. A főzőlap és a páraelszívó közötti párbeszéd rádiófrekvenciákon megy végbe, és nem igényel további vevőkészülékek beépítését az elszívóba. FORMA, KIVITEL Fektetett T SZÉLESSÉG 60 cm SZÍN Inox VEZÉRLÉS Elektronikus FOKOZATOK SZÁMA 3+1 (turbó) MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 800/680 m3/h ZAJSZINT 49-68 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 384 Pa UTÓSZELLŐZTETÉS Igen VILÁGÍTÁS 1x14w LED szalag CSŐCSATLAKOZÁS 150 mm KÜLSŐ MOTORRAL IS Igen ENERGIAOSZTÁLY B GARANCIA 3 év SÚLY 17 kg
| Termék ID: | #3574292 |
| EAN kód: | 8034122324289 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | B |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 800/680 m3/h |
| Mélység: | 48 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 1x14w LED szalag |
| Zajszint: | 49-68 |