Falmec - Páraelszívó PLANE 120 inox (MKCPLN20-E0P1-491F)
0 / 5
0 / 5
Páraelszívó PLANE 120 ORMA, KIVITEL Fektetett T SZÉLESSÉG 120 cm SZÍN Inox VEZÉRLÉS Elektronikus FOKOZATOK SZÁMA 3+1 (turbó) MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 800/680 m3/h ZAJSZINT 52-64 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 384 Pa UTÓSZELLŐZTETÉS Igen VILÁGÍTÁS 3x1,2w LED CSŐCSATLAKOZÁS 150 mm KÜLSŐ MOTORRAL IS Igen ENERGIAOSZTÁLY B GARANCIA 3 év SÚLY 22 kg
| Termék ID: | #3574048 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | B |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 800/680 m3/h |
| Motorok száma: | 1 |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 120 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 3x1,2w LED |
| Zajszint: | 52-64 dB(A) |