Falmec - Páraelszívó PLANE 90 fekete (MKCPLN90-E0P1491F)
0 / 5
0 / 5
Páraelszívó PLANE 90 fekete FORMA, KIVITEL Fektetett T SZÉLESSÉG 90 cm SZÍN Fekete VEZÉRLÉS Elektronikus FOKOZATOK SZÁMA 3+1 (turbó) MOTOROK SZÁMA 1 LÉGSZÁLLÍTÁS 800/680 m3/h ZAJSZINT 49-68 dB(A) NYOMÁSÉRTÉK 384 Pa UTÓSZELLŐZTETÉS Igen VILÁGÍTÁS 2x1,2w LED CSŐCSATLAKOZÁS 150 mm KÜLSŐ MOTORRAL IS Igen ENERGIAOSZTÁLY B GARANCIA 3 év MEGJEGYZÉS színkód: RAL9005 - fényes 30 SÚLY 18 kg
| Termék ID: | #3573860 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | B |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Fektetett T |
| Garancia: | 3 év |
| Külső motorral is szerelhető: | Igen |
| Légszállítás: | 800/680 m3/h |
| Mélység: | 49 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Fekete |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x1,2w LED |
| Zajszint: | 49-68 |