Falmec - SEM3 Külső motor (KACL.796#4AF)
0 / 5
0 / 5
Figyelem! Ehhez a termékhez Hivatalos beüzemelés szolgáltatás nem választható!
| Termék ID: | #3573931 |
| Cikkszám: | KACL.796#4AF |
| Csőcsatlakozás (mm): | 200 mm |
| Energiaosztály: | C |
| Gyártó/Importőr: | Falmec Spa/ via dell'artigianato 42, 31029 vittorio veneto, ., treviso, Olaszország / info@falmec.it |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Felső és hátsó kivezetés is |
| Magasság: | 46.6 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 16.7 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Külső motoros kivitel |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 1430 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 46 cm |
| Szín: | Inox |
| Típus: | Külső motor |
| Zajszint: | 52-74 dB |