HOMEFORT - HPK611W Beépíthető Kihúzható páraelszívó LED világítás 1 motor, 408 m3/h, 54-66 dB, 60 cm széles, B (HPK611W) - bpraktar
0 / 5
0 / 5
Cetelem áruhitel Részletek>>
Fizess online , előre utalással vagy helyszínen bankkártyával vagy készpénzzel . Részletek>>
Országos házhozszállításRészletek>>
Régi készüléked ingyen elszállítjuk Részletek>>
Vásárolj akár 5 ÉV GARANCIÁVAL!* Részletek>>
ÚJ, GYÁRI csomagolt termékek!
Vidéki otthonfelújítási program - vissza nem térítendő támogatás. Részletek>>
Ez a HOMEFORT HPK611W páraelszívó fixen friss levegőt biztosít a konyhádban, amíg főzöl vagy sütsz. Egy egyszerű, de annál praktikusabb páraelszívó. Ez a termék a zsírt is kiszűri a levegőből, így a szekrényeden sem lesz zsírlerakódás ezáltal pedig neked is kevesebbet kell majd takarítanod. Mint minden páraelszívó ez is hasznos kiegészítője lesz otthonodnak. Beszerelési módok: Az ilyen típusú páraelszívót akár felső szekrénybe, akár pedig falra is elhelyezheted. A bekötésre pedig szintén két mód van: Ez a két üzemmód a kivezetéses és a belső keringetéses lehetőség, ezt a beépítés előtt kell átfontolni. Kivezetéses üzemmódban a levegő egy légtechnikai csövön keresztül távozik a lakásból. A légcsatornán (kürtön) keresztül történő páraelszívás a leghatékonyabb módja a gőz és a szagok eltávolításának, így ha van rá mód mindenképpen ezt válaszd. Amennyiben nincs mód kivezetni a konyha levegőjét, a keringtetéses rendszert tudod választani. Így kisebb kapacitása lesz, mint a légkivezetéses beépítésnél, de így is hatékony tud lenni a készülék . Ilyen esetben viszont aktív szén szűrőt kell hozzá vásárolnod, mert nem tartozék. A páraelszívó az alsó fém zsírszűrőn keresztül beszívja a zsírpárától már megtisztított levegőt, és az aktív szén rétegen is átszívja. Majd a kifúvó oldalon visszajutatja a légtérbe a megtisztított levegőt. Készülék megvilágítása Mindenki könnyebben dolgozik, ha jó a megvilágítás. Ezt a célt szolgálja a páraelszívóba szerelt világítás is. Hasznos ha energiatakarékos izzóval készül, így kevesebb áramot fogyaszt. A tökéletes látványt jelenleg egy egy 1.5 W-os LED biztosítja, amely energiatakarékos és szép fényt ad. A páraelszívót egy gombbal irányíthatod, amely; Kikapcsolt állapotban, Alacsony fokozaton vagy Magas fokozaton működik. SZŰRŐK A páraelszívók többféle szűrővel készülnek. Mindegyikben van fém zsírszűrő. Az aktívszenes szűrő pedig csak akkor kell, ha légkeringtetéses módban használod a készüléket. Fém zsírszűrő tisztítása A zsírszűrőket 2 havonta, vagy intenzív használat esetén, gyakrabban kell tisztítani. A zsírszűrők mosogatógépben moshatók. Az aktívszenes szűrők (belső keringtetéses változatnál) Az ilyen szűrők nem moshatók és nem regenerálhatók, és körülbelül 4 havonta, vagy gyakrabban kell cserélni, különösen intenzív használat esetén. Műszaki adatok: Nem nonstop fog működni a páraelszívó, mint pl. egy hűtőszekrény, ezért nem elsődleges szempont hogy a legjobb energia besorolású készüléket vásárold. Egy B energiahatékony készülék is gazdaságosan tud működni, ha naponta csak pár órára kapcsolja be. Éves energiafogyasztás 39,1 kWh/év Energiahatékonysági osztály: B Hidrodinamikai hatékonysági osztály: D Megvilágítási hatékonyság 39,0 lux/W Megvilágítási hatékonysági osztály: A Zsírkiszűrési hatékonyság: 67,9 % Zsírkiszűrési hatékonysági osztály: D Légáramsebesség (alacsony működésnél) 210 m3/h Légáramsebesség (maximális ventilátor sebességnél): 408 m3/h Levegőbe kibocsátott 54 dB, maximális ventilátor sebességnél: 66 dB
| Termék ID: | #3573135 |
| Cikkszám: | HPK611W |
| EAN kód: | 5999862450274 |
| Alternatív kategórianév: | szagelszívó |
| Beépíthető: | Igen |
| Beszállító: | Onlinemárkabolt Magyarország Kft. |
| Csendes működés: | Nem |
| Csőcsatlakozás (mm): | 150 mm |
| Csomagolás magasság: | 25 |
| Csomagolás mélység: | 36 |
| Csomagolás szélesség: | 65 |
| Energiaosztály: | B |
| Extra promóció: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/Haztartasi-keszulekek-CEGEKNEK |
| Fő promóció:: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/0-THM-minden-HMOEFORT-keszulekre |
| gls csomagolás magasság: | 25 |
| gls csomagolás mélység: | 36 |
| gls csomagolás szélesség: | 65 |
| Gyártó/Importőr: | Onlinemárkabolt Magyarország Kft. /7624 Pécs, Szigeti út 144. / info@onlinemarkaboltok.hu |
| Használati útmutató: | http://pdf.onlinemarkaboltok.hu/HPK611.pdf%20 |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 17.5 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 28 cm |
| Méretkategória (Szélesség): | 60- 69 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 408 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szállítási költség: | Ingyenes |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Szöveges link címke 1: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/ajandekkiterjesztettgaranciapluszigenybevetelifeltetelek |
| Szöveges link címke 2: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/hivatalos_csereprogram |
| Szöveges link címke 3: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szepseggarancia |
| Szöveges link címke 4: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/aszf |
| Szöveges link címke 5: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szallitas |
| Termék adatlap: | http://pdf.onlinemarkaboltok.hu/HPK611W.pdf%20 |
| Termék piktogram 11.: | homefort-thm-pikto.png**--**https://www.onlinemarkaboltok.hu/0-THM-minden-HMOEFORT-keszulekre**--**J |
| Termék piktogram 2.: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/garancia**--**Válasszon +5 év biztonságot a HIVATALOS GARANCIA PLUS |
| Termék piktogram 20.: | homefort-ceges-gari.png**--**https://www.onlinemarkaboltok.hu/Haztartasi-keszulekek-CEGEKNEK**--**CÉ |
| Típus: | Kihúzható páraelszívó |
| További népszerű fehér páraelszívók:: | 408 m3/h |
| Vámtarifaszám: | HPK611W |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 54-66 dB |