HOMEFORT - HPK611W Beépíthető Kihúzható páraelszívó LED világítás 1 motor, 408 m3/h, 54-66 dB, 60 cm széles, B (HPK611W) - onlinemarkaboltok
0 / 5
0 / 5
HOMEFORT HPK611W egyszerű és hasznos páraelszívó, amely szépen fog mutatni a konyhájában az elegáns fehér kiviteljével. A konyhai elszívó ventilátorok (páraelszívók) nem csak arra valók, ha véletlenül megégeti az ételt, vagy a kellemetlen hagyma illatát is elszívja. Létfontosságú eszköz a beltéri levegő minőségének javításához és ezen keresztül az emberI egészség védelméhez! Sőt, kevesebbet is kell takarítania a konyha bútort, met a zsírmolekulák nem a szekrényen, falon telepednek meg, hanem a szűrőben. Nézze meg videónkat róla: Páraelszívó elhelyezése A HOMEFORT HPK611W páraelszívó többféle módon is elhelyezheti a konyhájában, attól függően, hogy Önnek hogy kénylemes. A kihúzható páraelszívót a felső szekrénybe vagy falra is elhelyezheti. Bekötési módok: Két bekötési módra van lehetőség, a kivezetéses és a belső keringtetéses üzemmód, melyet a beépítés előtt kell kiválasztani. Kivezetéses üzemmódban a levegő egy légtechnikai csövön keresztül távozik a lakásból. Belső keringtetéses üzemmódban a megtisztított levegő kerül vissza a lakásba, ekkor szénszűrőre van szüksége, amely nem tartozéka a páraelszívónak. Megvilágítás: Sokkal könnyebb dolgozni a konyhában, ha jó a megvilágítás. Ezt a célt szolgálja a páraelszívóba szerelt világítás is. Hasznos ha energiatakarékos izzóval készül, így kevesebb áramot fogyaszt. A tökéletes látványt jelenleg egyegy 1.5 W-os LED biztosítja, amely energiatakarékos és szép fényt ad. A páraelszívót egy kapcsolóval irányíthatja, amely; Egyszerű és egyértelmű a páraelszívó műkpdtetése, mely egy kapcsoló segítségével 2 fokozatan állítható az igényének megfelelően. Kikapcsolt állapotban, Alacsony fokozaton vagy Magas fokozaton működik. SZŰRŐK A páraelszívók többféle szűrővel készülnek. Mindegyikben van fém zsírszűrő. Az aktívszenes szűrő pedig csak akkor kell, ha légkeringtetéses módban használj a készüléket. Fontos ezek tisztántartása a hatékony műkődésértt. Fém zsírszűrő tisztítása A zsírszűrőket 2 havonta, vagy intenzív használat esetén, gyakrabban kell tisztítani. A zsírszűrők mosogatógépben moshatók. Az aktívszenes szűrők (belső keringtetéses változatnál) Az ilyen szűrők nem moshatók és nem regenerálhatók, és körülbelül 4 havonta, vagy gyakrabban kell cserélni, különösen intenzív használat esetén. Műszaki adatok: Fontos, belegondolnia, hogy nem nonstop fog működni a páraelszívó, mint pl. egy hűtőszekrény, ezért nem elsődleges szempont hogy a legjobb energia besorolású készüléket vásárolja. Egy B energiahatékony készülék is gazdaságosan tud működni, ha naponta csak pár órára kapcsolja be. Éves energiafogyasztás 39,1 kWh/év Energiahatékonysági osztály: B Hidrodinamikai hatékonysági osztály: D Megvilágítási hatékonyság 39,0 lux/W Megvilágítási hatékonysági osztály: A Zsírkiszűrési hatékonyság: 67,9 % Zsírkiszűrési hatékonysági osztály: D Légáramsebesség (alacsony működésnél) 210 m3/h Légáramsebesség (maximális ventilátor sebességnél): 408 m3/h Levegőbe kibocsátott 54 dB, maximális ventilátor sebességnél: 66 dBEnergia címke: HOMEFORT CÉGES GARANCIA Tudta, hogy Amennyiben Ön vásárlásakor ÁFA-s számlát kér – azaz gazdasági tevékenysége körében vásárol – vállalkozásnak minősül, ami alapján a vonatkozó jogszabályok szerint a fogyasztókhoz(magánszemély) képest garanciára nem csak 1 év szavatossági igényérvényesítési lehetősége van. Ne kockáztasson! Válasszon HOMEFORT háztartási gépetCÉGES GYÁRI GARANCIA PLUSZ-al , és élvezheti a magánszemélyeknek is megadatott3 év gyári GARANCIÁT , amennyiben nem ipari felhasználásra vásárolja a készüléket. Megtudom a Céges Garancia részleteit >>> Miért HOMEFORT háztartási készülék?A HOMEFORT gépek tervezésekor figyelembe vettük a felhasználók visszajelzéseit és igényeit . Kizárólag azokat a funkciókat és beállításokat választottuk ki, amelyek valóban hasznosak és keresettek a mindennapi konyhai tevékenységek során. Eltávolítottuk a felesleges és ritkán használt funkciókat, hogy a HOMEFORT gépek kezelése egyszerű és intuitív legyen. Magyarország egyik legjobb, országos lefedettségű szervíze szolgálja a HOMEFORT termékeket. HOMEFORT katalógus Nézze meg termékkatalógusunk, és válasszon Egyszerű, Stílusos, Megbízható HOMEFORT készülékeket, melyek Szeretettel készületek Önnek! Figyelem! Ehhez a termékhez nem tud Hivatalos beüzemelés szolgáltatást választani!
| Termék ID: | #3573151 |
| Cikkszám: | HPK611W |
| Beépíthető: | Igen |
| certification_authority: | EC |
| certification_code: | 1944081 |
| certification_name: | EPREL |
| Csendes működés: | Nem |
| Csőcsatlakozás (mm): | 150 mm |
| Energiaosztály: | B |
| Extra promóció: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/Haztartasi-keszulekek-CEGEKNEK |
| Fő promóció:: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/0-THM-minden-HMOEFORT-keszulekre |
| Gyártó/Importőr: | Onlinemárkabolt Magyarország Kft. /7624 Pécs, Szigeti út 144. / info@onlinemarkaboltok.hu |
| Használati útmutató: | http://pdf.onlinemarkaboltok.hu/HPK611.pdf%20 |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 17.5 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 28 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Nem talált valamit oldalunkon?: | További információt kérek |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 408 m3/h |
| Szállítási idő: | 1 nap |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/gyari-garancia-leiras |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Szín: | Fehér |
| Termék adatlap: | http://pdf.onlinemarkaboltok.hu/HPK611W.pdf%20 |
| Termék piktogram 20.: | homefort-ceges-gari.png**--**https://www.onlinemarkaboltok.hu/Haztartasi-keszulekek-CEGEKNEK**--**Cé |
| Típus: | Kihúzható páraelszívó |
| További népszerű fehér páraelszívók:: | 408 m3/h |
| Vámtarifaszám: | HPK611W |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 54-66 dB |