Hood Cata Empire PD 50, fehér
0 / 5
0 / 5
Az 50 cm széles Cata Empire PD szekrény alatti páraelszívó remek segítőtárs a páraelszívásban rossz szellőzés esetén, és biztosan nem hiányozhat egyetlen konyhából sem. Kidolgozásának köszönhetően nagyon feltűnően néz ki, és mivel közvetlenül a szekrény alá, a főzőfelület fölé szánják, gyakorlatilag nem foglal helyet a térben. Az egyik fő előnye a szívóerő, amely akár 166 m3 levegőt ér el óránként, és 3 szívósebesség gondoskodik róla. >. Ezek kényelmesen, pontosan a konyha aktuális viszonyaihoz igazíthatók, így megelőzhető a kellemetlen szagok kialakulása és hatékonyan tisztítható a levegő. Friss levegő a konyhában minden helyzetre garantált A Cata Hood Empire PD 50 nem csak a teljesítményről szól, hanem nagyon praktikus is, hiszen egyszerű megjelenése a legtöbb szabványos konyhába illeszkedik. Tartalmaz még egy kellemes28 W-os villanykörtet is, amely a páraelszívóhoz hasonlóan mechanikusan, beépített gombokkal vezérelhető. A készülék nagy előnye, hogy elszívás és recirkulációs üzemmódban is működik, még a legnagyobb terhelés mellett is a zaj nem haladja meg a 61 dB-es határt. A Cata Empire PD 50 páraelszívó fő előnyei Az ideális megoldás a konyha tisztán tartására A páraelszívó megbízhatóan gondoskodik a szellőzésről Felfüggesztésének köszönhetően gyakorlatilag nem foglal helyet A vezérlés mechanikus gombokkal történik Az izzóvilágítás minden helyzetben garantálja a láthatóságot A zaj még a legnagyobb terhelésnél sem zavarja Önt
| Termék ID: | #3574420 |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Garancia: | 5 év |
| Kipufogó iránya: | felsőhátsó |
| Magasság: | 18 cm |
| Maximális szívóerő: | 166 m³/h |
| Mélység: | 50 cm |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | fehér |
| Teljesítmény: | 100 W |
| Vezérlők: | gombokat |
| Világítás: | villanykörte |
| Zajszint: | 61 dB |