MORA - OP530W Standard páraelszívó LED világítás 1 db motor, 183 m3/h, 57-63 dB, 50 cm széles, C (OP530W) - bpraktar
0 / 5
0 / 5
Cetelem áruhitel Részletek>>
Fizess online , előre utalással vagy helyszínen bankkártyával vagy készpénzzel . Részletek>>
Országos házhozszállításRészletek>>
Régi készüléked ingyen elszállítjuk Részletek>>
Vásárolj akár 5 ÉV GARANCIÁVAL!* Részletek>>
ÚJ, GYÁRI csomagolt termékek!
| Termék ID: | #3572937 |
| Cikkszám: | 733514 |
| EAN kód: | 3838782183195 |
| Alternatív kategórianév: | szagelszívó |
| Beszállító: | Gorenje Magyarország Kft. |
| Csendes működés: | Nem |
| Csomagolás magasság: | 18 |
| Csomagolás mélység: | 54 |
| Csomagolás szélesség: | 56 |
| Energiaosztály: | C |
| gls csomagolás magasság: | 18 |
| gls csomagolás mélység: | 54 |
| gls csomagolás szélesség: | 56 |
| Gyártó/Importőr: | MORA MORAVIA, s.r.o. 783 65 Hlubočky, Mariánské Údolí, Nádražní 50 / www.mora.cz / info@gorenje.cz |
| Hivatalos Magyar Jótállás: | 3 év |
| Hivatalos Magyar Jótállás magánszemélyeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Kivezetés: | Felső kivezetés |
| Magasság: | 13 cm |
| max_energy_efficiency_class: | A |
| Mélység: | 50.5 cm |
| Méretkategória (Szélesség): | 50- 59 cm |
| min_energy_efficiency_class: | G |
| Motor: | Beépített motor |
| Motorok száma: | 1 db motor |
| Okos készülék: | Nem |
| Szabvány szerinti maximális légáramsebesség: | 183 m3/h |
| Szállítási költség: | Ingyenes |
| Szavatossági idő cégeknek: | https://bpraktar.hu/shop_help.php?tab=terms |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | Fehér |
| Szöveges link címke 1: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/ajandekkiterjesztettgaranciapluszigenybevetelifeltetelek |
| Szöveges link címke 2: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/hivatalos_csereprogram |
| Szöveges link címke 3: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szepseggarancia |
| Szöveges link címke 4: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/aszf |
| Szöveges link címke 5: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/szallitas |
| Termék piktogram 2.: | https://www.onlinemarkaboltok.hu/garancia**--**Válasszon +5 év biztonságot a HIVATALOS GARANCIA PLUS |
| Típus: | Standard páraelszívó |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 57-63 dB |