Motorháztető Cata Empire VD 50, fehér
0 / 5
0 / 5
Az 50 cm széles, szekrény alatti, kihúzható páraelszívó Cata Empire VD remek segítőtárs a páraelszíváshoz, ha rossz a szellőzés, és biztosan nem hiányozhat egyetlen konyhából sem. Kidolgozásának köszönhetően nagyon feltűnően néz ki, és mivel közvetlenül a főzőlap alá, a főzőfelület fölé akasztandó, gyakorlatilag nem foglal helyet a térben. Egyik fő előnye, hogy szívóteljesítménye, amely akár 266 m 3 levegőt ér el óránként. A teljesítményről elsősorban a 3 elszívási sebesség gondoskodik, amelyek kényelmesen állíthatók a konyha aktuális viszonyaihoz. Friss levegő minden helyzetben A Cata Empire VD 50 motorháztető nem csak a teljesítményről szól, hanem nagyon praktikus is. Egyszerű megjelenése a legtöbb szabványos konyhába illeszkedik. Kellemes, 2 x 2 W-os LED világítást is tartalmaz, amely, akárcsak magát a páraelszívót, mechanikusan, csúszó beépített gombokkal vezérelhető. A készülék nagy előnye, hogy elszívó üzemmódban és recirkulációs üzemmódban is működik, és még a legnagyobb terhelés mellett isa zajszint nem haladja meg a 62 dB-es határt. Ezenkívül egyedileg kiegyensúlyozott turbinával rendelkezik, amely hőbiztosítékokkal van felszerelve, és túlterhelés esetén automatikusan leállítja a motort, hogy elkerülje a károsodást. Miután lehűlt, automatikusan újraindul. A Cata Empire VD 50 páraelszívó Az ideális megoldás a konyha tisztán tartására A páraelszívó megbízhatóan gondoskodik a szellőzésről Felfüggesztésének köszönhetően gyakorlatilag nem foglal helyet Mechanikus gombokkal vezérelhető Az izzólámpa minden helyzetben garantálja a láthatóságot A zaj még a legnagyobb terhelésnél sem zavarja. /li>
| Termék ID: | #3574006 |
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Garancia: | 5 év |
| Kipufogó iránya: | felső |
| Magasság: | 17 cm |
| Maximális szívóerő: | 266 m³/h |
| Mélység: | 44,6 cm |
| Sebességek száma: | 3 |
| Szélesség: | 50 cm |
| Szín: | fehér |
| Teljesítmény: | 120 W |
| Vezérlők: | gombokat |
| Világítás: | LED |
| Zajszint: | 62 dB |