Sirius - konyhai páraelszívó SL-903 P 70 cm (MK00704033401)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3573418 |
| EAN kód: | 5999531597118 |
| Cső átmérő: | 105 mm |
| Feszültség: | 230 V |
| Garancia: | 5 év |
| Légszállítás: | 900 |
| Mélység: | 29 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Zajszint: | 44-69 |