Sirius - Konyhai páraelszívó SL-921 TW 52 cm fehér üveg (MK00704213113)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3573363 |
| EAN kód: | 5999531608289 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Garancia: | 5 év |
| Légszállítás: | 900 |
| Mélység: | 29 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 52 cm |
| Szín: | Fehér üveg |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 1x3,75 LED szalag |
| Zajszint: | 44-69 |