Sirius - Páraelszívó SL-109 TW 90 cm (MKSIR1174)
0 / 5
0 / 5
Sirius professzionális fali páraelszívója. A legújabb technológia a nagy teljesítmény és az alacsony fogyasztás jegyében. Az SL-109 terelőlemezes szűrővel van felszerelve, amely a főzési gőzök tökéletes szűrését biztosítja. A led világítás intenzitása és színtónusa egyaránt állítható az otthoni környezetnek megfelelően. Szabályozható LED világítás Páraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják.
| Termék ID: | #3573749 |
| EAN kód: | 5999531611456 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sátras |
| Garancia: | 5 év |
| Légszállítás: | 900/750 m3/h |
| Mélység: | 61 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 437 Pa |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 90 cm |
| Szín: | Inox |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 2x6,5w LED |
| Zajszint: | 50-63 dB(A) |