Sirius - Páraelszívó SLTC-91 fehér üveg (MK00709113521)
0 / 5
0 / 5
Sirius SLTC-91 fehér üveg döntött fali páraelszívó modern konyhába: A páraelszívó előlapja fehér üveg, a páraelszívó többi része fekete, beleértve a kürtőtakarót is. Érintővezérléses, LED világítással rendelkezik. Könnyű tisztítani. Tartós, hosszú élettartamú, működése kifogástalan. Több éves garanciát biztosítunk erre a konyhai berendezésre, büszkén vállaljuk minőségi elkötelezettségünket a termék iránt. A szakszerű telepítés elengedhetetlen fontosságú annak érdekében, hogy a konyhai páraelszívó optimálisan működjön és megfelelően szolgálja ki a konyhai szellőztetési igényeket. Szakembereink vállalják az általunk forgalmazott szagelszívók beszerelését. Amennyiben igénybe venné telepítési szolgáltatásunkat, kérjen árajánlatot tőlünk!
| Termék ID: | #3573473 |
| EAN kód: | 5999531606476 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Döntött |
| Garancia: | 5 év |
| Légszállítás: | 900/750 m3/h |
| Mélység: | 40.3 cm |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 417 Pa |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 80 cm |
| Szín: | Fehér üveg |
| Vezérlés: | Érintővezérlés |
| Világítás: | 1x6,5w LED |
| Zajszint: | 43-69 dB(A) |