Sirius - Páraelszívó SLTC-97 JEEG 60 cm TW fehér (MKSIR1138)
0 / 5
0 / 5
A Jeeg (SLTC-97) egy klasszikus fali páraelszívó modern technológiával. Az üveg átlátszósága és a matt festés finom eleganciát kölcsönöz a terméknek. Szabályozható LED világítás Páraelszívóink legújabb generációs LED-jei lehetővé teszik a fényintenzitás szabályozását a teljesítmény növelésével vagy csökkentésével, valamint a melegtől a hidegig terjedő színhőmérséklet kiválasztását (2700°K-tól 6500°K-ig), így a páraelszívó világítását a háztartási környezet fényéhez igazítják.
| Termék ID: | #3573506 |
| EAN kód: | 5999531611043 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | A |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Sátras |
| Garancia: | 3 év |
| Légszállítás: | 900/773 m3/h |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 466 Pa |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 60 cm |
| Szín: | Fehér |
| Vezérlés: | Érintővezérlés |
| Világítás: | 1x3,75w LED szalag |
| Zajszint: | 47-69 dB(A) |