Sirius - Páraelszívó SM-927 52 cm fekete (MK00709272204)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3573640 |
| EAN kód: | 5999531609231 |
| Cső átmérő: | 150 mm |
| Enerigaosztály: | B |
| Feszültség: | 230 V |
| Forma kivitel: | Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Garancia: | 5 év |
| Légszállítás: | 700/590 m3/h |
| Motorok száma: | 1 |
| Nyomásérték: | 431 Pa |
| Sebességek száma: | 4 |
| Szélesség: | 52 cm |
| Szín: | Fekete üveg |
| Utószellőztetés: | Igen |
| Vezérlés: | Elektronikus |
| Világítás: | 1x6,5w LED szalag |
| Zajszint: | 45-70 (dB/A) |