AKORD - K Fali Polc Szett 25x25cm Fehér Laminált 3db (AKO-KPKPPOLBIA001)
0 / 5
0 / 5
Modern és praktikus 3 darabos fehér fali polc szett, amely tökéletes megoldást nyújt könyvek, dekorációk és személyes tárgyak tárolására. A 16mm-es laminált lapból készült, ABS élzárással ellátott polcok egyesítik a funkcionalitást és az esztétikát. Elegáns tárolási megoldás minden otthonbaA fehér fali polc szett három azonos méretű, 25x25 cm-es elemből áll, amelyek tökéletesen illeszkednek bármilyen modern lakberendezésbe. A polcok 16 mm vastag, kopásálló laminált lapból készültek, és tartós ABS élzárással vannak ellátva a hosszú élettartam érdekében. A 15 cm-es mélység ideális könyvek, dísztárgyak vagy mindennapi használati tárgyak elhelyezésére. Ez a sokoldalú polc szett nemcsak praktikus tárolóhelyet biztosít, de stílusos dekorációs elemként is szolgál otthonában. Előnyök
Maximális helykihasználás a falfelületen
Időtlen fehér szín, amely minden enteriőrhöz illik
Könnyen tisztítható, tartós felület
Főbb tulajdonságok
Kopásálló felület: Hosszú élettartamot biztosít mindennapi használat mellett
ABS élzárás: Védi a polcok éleit a sérülésektől
Fém fali rögzítők: Biztonságos és stabil rögzítést tesznek lehetővé
Technikai adatokMéretek (Sz x Ma x Mé) 25 x 25 x 15 cmAnyag Laminált lapLapvastagság 16 mmSzín Fehér (matt)Teljes súly 4,7 kgRendelje meg most ezt a sokoldalú fali polc szettet, és teremtsen stílusos tárolóhelyet otthonában!
| Termék ID: | #1573005 |
| EAN kód: | 5901738166561 |
| Anyaga: | Laminált lap |
| Arukereso.hu Export Category: | Polc |
| Bútortípus: | Függő |
| Csomag 1. Hosszúság (cm): | 29 |
| Csomag 1. Magasság (cm): | 23 |
| Csomag 1. Súly (kg): | 4,95 |
| Csomag 1. Szélesség (cm): | 20 |
| Csomagok száma: | 1 |
| Csomagolás hosszúsága (cm): | 29 |
| Csomagolás magassága (cm): | 20 |
| Csomagolás szélessége (cm): | 23 |
| Csomagolás térfogata (m3): | 0.01334 |
| Élzárás: | ABS élzárás |
| Front: | Fehér |
| Front kivitelezése: | matt |
| Lapvastagság: | 16 mm |
| Matt test: | Fehér |
| Összekapcsolás: | Półka ścienna K 25x25 3szt. |
| Összeszerelés: | Összeszerelhető bútor |
| Polcok száma: | 3 |
| Szállítási hosszúság (cm): | 29 |
| Szállítási magasság (cm): | 20 |
| Szállítási súly (kg): | 4.95 |
| Szállítási szélesség (cm): | 23 |
| Szín: | Fehér |
| Teljes súly: | 4,95 kg |
| Termék hossza: | 15 cm |
| Termék hossza (cm): | 15 |
| Termék hossza / mélysége: | 15 cm |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék magassága (cm): | 25 |
| Termék súlya: | 4,7 kg |
| Termék szélessége: | 25 cm |
| Termék szélessége (cm): | 25 |
| Típusnév: | K-Fali-Polc-25x25cm-Szett-3db-Feher |