Hansgrohe 42838000
0 / 5
0 / 5
Hansgrohe Axor Universal polc 42838 000
zuhanyhoz alkalmas
anyag: üveg, fém
hosszúság 300 mm
fúrási távolság 258 mm
fali szerelés
az adapter szett 42870000 sínen történõ szerelésnél szükséges
kombinálható a 42836000 wc papír tartóval(adapter 42870000 szükséges)
Kiegészít õ termékek:
Axor Universal adapter szett króm 42870000
Axor Universal sín/ kapaszkodó króm 42830000
Axor Universal sín/ polc 694mm króm 42832000
Axor Universal sín/ polc 894 mm króm 42833000
Axor Universal wc papír tartó króm 42836000
| Termék ID: | #1572721 |
| Anyaga: | Fém |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 2.9 cm |
| Mélység: | 11 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Szín: | Szürke |
| Típus: | Fali polc |