Lexa fenyő falipolc négyzet/25 Dió
0 / 5
0 / 5
Tömör borovi fenyőből készül magyar termék. A képen fekete pácos kivitel látható, de kérhető natúrban is. További pácolási lehetőségekről, érdeklődjön kollégáinknál.
| Termék ID: | #1572398 |
| Anyaga: | Tömörfa |
| Fa anyaga: | Fenyő |
| Kategória: | Falipolc |
| Külső magassága: | 25 |
| Külső mélysége: | 14 |
| Külső szélessége: | 25 |
| Stílus: | Skandináv |
| Termék magassága: | 25 cm |
| Termék mélysége: | 14 cm |
| Termék szélessége: | 25 cm |
| Választható szín: | Lexa/Lexafenyofalipolcnegyzetdiosz.v..jpg |