SALGO - polc 2 m magas 1200x500 mm 6 polc bővítő állvány (22_Salgo_K_2m_512_6)
0 / 5
0 / 5
1 db SALGÓ POLC ALAP ÁLLVÁNY ELEMEI Felület: Horganyzott 150 kg /polc megoszló terhelhetőség (alap)Salgó polc szintek:6 dbSalgó sarok lemez merevítés:2 szint felület me gnevezés méret (mm) Cikkszám db horg. Salgó polc1000×600SMH-1266horg. Salgó profil láb35×35×1,8×1981PH140/19814horg. Alap szimpla salgó talp70x77x30ASH4horg(csavar +anya)M 8 5.6 +M8ACSH88horg. Salgó saroklemez80x80x0,8SLH16 1 db SALGÓ POLC BŐVÍTŐ ÁLLVÁNY ELEMEI Felület: Horganyzott 120 kg /polc megoszló terhelhetőség (kieg)Salgó polc szintek:6 dbSalgó sarok lemez merevítés:2 szint felület me gnevezés méret (mm) Cikkszám db horg. Salgó polc1000×600SMH-1266horg. Salgó profil láb35×35×1,8×1981PH140/19812horg. Alap szimpla salgó talp70x77x30ASH2horg(csavar +anya)M 8 5.6 +M8ACSH44horg. Salgó saroklemez80x80x0,8SLH8Szereletlenűl szállítva Alap állvány salgó polc elemek Felület: Horganyzott 150 kg /polc megoszló terhelhetőség (alap) Polc szintek: 6 db Sarok lemez merevítés: 2 szint horg. polc 1200×500 6 db horg. profil láb 35×35×1,8×1981 PH140/1981 4 db horg. Alap szimpla talp 70x77x30 ASH 4 db horg (csavar + anya) M 8 5.6 +M8 ACSH 88 db horg. Saroklemez 80x80x0,8 SLH 16 db Bővítő állvány salgó polc elemek Felület: Horganyzott 120 kg /polc megoszló terhelhetőség (kieg) Polc szintek: 6 db Sarok lemez merevítés: 2 szint horg. polc 1200×500 6 db horg. profil láb 35×35×1,8×1981 PH140/1981 2 db horg. Alap szimpla talp 70x77x30 ASH 2 db horg (csavar + anya) M 8 5.6 +M8 ACSH 44 db horg. Saroklemez 80x80x0,8 SLH 8 db Szereletlenűl szállítva Nagyobb mennyiségű Salgó polc állványrendszerre kérjen ajánlatot. Salgó polc szerelés egyedi ajánlat alapján Colos méretű salgópolc csak külön ajánlatban. Kapcsolható Salgó polcra csak nagyobb tétel esetén tudunk ajánlatot adni.
| Termék ID: | #1572617 |
| Anyaga: | Acél |
| Felület: | horganyzott |
| Kivitel: | Csavarkötéses |
| Magasság: | 1981 mm |
| Mélység: | 500 mm |
| Működés: | Bővítő salgó polc állvány |
| Polcok száma: | 6 polcos |
| Szállítási költség: | 31 750 Ft |
| Szélesség: | 1200 mm |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Típus: | SALGÓ POLC |
| Várható szállítási dátum: | 14 |