TEMPO KONDELA - Angel Typ 61
0 / 5
0 / 5
Nappali bútor > Polcok > Polc typ 61, fehér craft, ANGEL Polc ANGEL 61, alkalmas a gyerek vagy az ifjúsági szobába Anyag: DTD Laminált, színváltozat: fehér craft. méretek (SzéxMaxMé): 118x21,6x25 cm, szállítás szétszerelve.
| Termék ID: | #1572397 |
| Anyaga: | Fa |
| Forma: | Téglalap |
| Kihúzható polc: | Nem |
| Magasság: | 21.6 cm |
| Mélység: | 25 cm |
| Szélesség: | 118 cm |
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Fali polc |